Dar viena kraštovaizdžio architektūros galimybė. Yra nemažai kraštovaizdžio architektūros metodų, tačiau jie skiriasi kaina ir darbų trukme, todėl pastaruoju metu vis daugiau statybininkų ir namų savininkų aplinkos apdailai naudoja betonines trinkeles, kurios turi nemažai privalumų.

Atskiros trinkelės sujungiamos tarpusavyje taip, kad sukuria vientisą paviršių, kuris iškart gali būti naudojamas. Nebereikia laukti, kol betonas sustings ar išdžiūs. Dar vienas trinkelių naudojimo privalumas - prireikus jos gali būti surinktos ir paklotos kitoje vietoje, o tai labai sumažina su trinkelių priežiūra susijusius nepatogumus.

Jei viena trinkelė tampa nebetinkama naudoti, ją lengvai galima pakeisti kita. Nėra reikalo keisti visos dangos ar kelio, o tai taupo laiką ir pinigus. Trinkelės gaminamos skirtingų struktūrų ir spalvų, todėl iš jų galima išdėlioti patrauklius pėsčiųjų takelius, iškloti erdvę aplink baseinus, padaryti kelią mašinoms, iškloti kelią parke, pasidaryti aikštelę prie namų ir pan.

Yra gausybė betoninių plytelių variantų. Vieno objekto apdailai gali būti naudojamos kelių spalvų trinkelės. Svarbu, kad jos būtų priderintos prie kitų apdailos medžiagų ir pastatų fasadų. Tiesa, galima rinktis šviesesnes už pastatą plyteles, kad būtų pabrėžta paties pastato išorė. Taip pat galima pasirinkti ir derinti skirtingų struktūrų trinkeles, taip sukuriant patrauklų vaizdą.

Dažnas užsakovas galvoja, kad trinkeles sukloti yra labai paprastas darbas. Tačiau dažnai pasitaiko technologijos pažeidimų, naudojamos netinkamos medžiagos. Pasitaiko, kad keliai ir šaligatviai pradeda banguoti, įgriūna, o atskiri elementai išsijudina ir subyra. Siekiant šito išvengti, klojant trinkeles reikia laikytis technologinių reikalavimų, naudoti tik tam tinkamas medžiagas ir specialią įrangą.

Technologinis procesas...